هتل گراند پارك در روويج كروواسي

هتل گراند پارک که هتلی لوکس و ۵ ستاره به شمار می آید به تازگی در روویج کروواسی افتتاح شده است.

هتل گراند پارک روینگ که به تازگی تاسیس شده است، چشم اندازهای خیره کننده ای از شهر قدیمی و جذاب «روویج» دارد.

این هتل دارای 193 اتاق و ۱۶ سوئیت لوکس است که برخی از آنها دارای استخرهای خصوصی و تخت های آفتابگیری هستند. هر سوئیت یا اتاق ویژگی های خاص خودش را دارد. از جمله برخی از ویژگی هایی که اقامت شما را در این هتل استثتنائی می کنند می توان به این موارد اشاره کرد: دوش های حمام که مانند باران هستند و اثر باران های استوایی را دارند، کتری و دستگاه قهوه اسپرسو، تراس ها و بالکن های بزرگ، کشوی لوازم مورد نیاز، تلویزیون هوشمند و بسیاری موارد دیگر.

هتلی متفاوت!!!

این هتل با منظره منطقه ای که در آٖن واقع شده، ترکیب شده است و پنجره های بزرگ آن اتاق ها را با نور طبیعی روشن می نمایند و با باز کردن آنها می توانید از یکی از شاخص ترین چشم اندازهای مدیترانه لذت ببرید.

آنچه هتل گراند پارک را متمایز می کند تجربه هایی است که به گونه ای خاص و ویژه این هتل طراحی شده اند و با اقامت در این مکان شما به آنها دست خواهید یافت. بنابراین از سایر ویژگی های این هتل شیک می توان موارد زیر را نام برد: خدمات سلامتی و آبگرم، ساحل و استخرهای شنا، بارها و رستوران های چشمگیر، امکانات ورزشی، مراکز تجاری و اتاق های کنفرانس، محل هایی برای خرید و حتی سرویس حمل و نقل با لیموزین.

آژانس مسافرتی دیبا شما را به اقامت در این هتل و لذت بردن از چشم اندازهای نفسگیر شهر قدیمی روویج، جزایر، دریا و استراحت با بوی خوش کاج و اسطوخدوس در یکی از لوکس ترین هتل های کروواسی دعوت می نماید.

برای رزرو این هتل کلیک نمایید.