هتل‌ هايي كه بوي خوش مي فروشند!

تا به حال شنیده‌ بودید که بعضی از بهترین هتل‌ ها بوی خوش اتاق هایشان را  می فروشند؟

امروزه رقابت در میان هتل‌ های معروف دنیا برای جلب نظر مسافران در سراسر جهان موضوع تازه ای نیست اما گاهی ابتکارات و جذابیت هایی که هتل ها برای این منظور به کار می گیرند بسیار جالب توجه است و از این موارد می توان به عطر و بوی خاصی که هتل های معروف برای پررنگ کردن هرچه بیشتر تجربه اقامت در خاطر میهمانانشان استفاده می کنند را نام برد.

در اینجا به معرفی چندین رایحه مختص برخی از این هتل‌ ها اشاره می کنیم:

  • اسپری خوشبوکننده اتاق وستین:

بوی خاص هتل های وستین ترکیب «وهم انگیزی» از بوی چای سفید، چوب درخت سدر و وانیل است.

هتل وستین واقع در رم بنام سوئیت Villa La Cupola را می توان با قیمت شبی 30.000 دلار رزرو کرد و این هتل در لیست گرانترین سوئیت های هتل در دنیا شماره 8 را به خود اختصاص داده است. بله کلمه ای که برای وصف این هتل به دنبالش هستید کلمه لوکس است!

قیمت اسپری خوشبو کننده اتاق وستین ۶۵ دلار است.

  • شمع عطری FIG & CASSIS از هتل های DORCHESTER:

این شمع توسط Amor et Psyché تولید شده و این بدین معنی است که مواد اولیه استفاده شده در تولید آن برگرفته از جای ویژه ای از دنیا هستند و قالب آن در انگلستان به صورت دستی ریخته شده است.

بوی این شمع ترکیبی از بوی انجیر با کاسیس (برگ انگور فرنگی سیاه و نوعی شراب) و چوب هست و بوی انجیر به دلیل محرک ذهن بودنش بوی مورد علاقه افلاطون بوده است.

قیمت این شمع عطری ۶۵ دلار است.

  • خوشبوکننده دستشویی EAU D’ITALIE EAU DE:

عطر خوش هتل «لو سینروس» در پوزیتانو، ایتالیا ترکیبی از بوی مشک و رایحه عود، ترنج و شکوفه های نوعی توت سیاه است. این خوشبوکننده شیک و با کلاس به حساب می آید و جوایزی را هم از آن خود کرده است.

قیمت این خوشبوکننده دستشویی ۹۵ دلار است.

  • بوی خوش اتاق های هتل W:

هتل های W به زیبایی در خدماتی که ارائه می دهند معروف هستند و عطر خاص آنها با رایحه شکوفه های لیمو و لیمو ترش در آمیخته است. این بو انتخابی خنک برای تابستان است و به راحتی شما را به داخل اتاق می کشد. علاوه بر اینکه این بوی مورد علاقه من است.

قیمت عطر اتاق های این هتل ۳۱.۵۰ دلار است.

  • پخش کننده بوی خوش هتل های رنسانس:

با استفاده از مجسمه پخش کننده بوی خوش که ترکیبی از بوی برگ چای و مرکبات است فضای اتاق خود را به تفرجگاه های هتل های رنساس تبدیل کنید. این پخش کننده بوی خوش در نیویورک توسط جویا که کلمه ای اسپانیایی به معنی جواهر است، طراحی شده و برای خودش یک اثر هنری به شمار می آید.

قیمت پخش کننده بوی خوش هتل های رنسانس، ۴۸ دلار است.

  • خوشبوکننده هتل کاستس:

هتل کاستس مهمانی ای برای عواطف و احساسات شماست و از این جهت شهرت دارد. از ویژگی‌های خاص و به عنوان نشان این هتل می توان عطر «سفید» آن را نام برد که پاک و خالص با رایحه هایی از گل زنبق، زنجبیل و سدر سفید است. به زبانی دیگر این هتل، رویای مینیمالیست ها به شمار می آید.

قیمت خوشبوکننده هتل کاستس ۴۴ دلار است.

  • شمع های خوشبوی هتل شاتو مارمونت:

عطر الساندرا ترکیبی از رایحه های گل و ادویه ها مثل گل گاردنیا و وانیل در موم سویا وعسل است که عطر معروف موسسات هالیوود نیز به شمار می آید. این شمع بلافاصله به اتاق خواب شما عطر و بوی زنانه خواهد دارد.

قیمت شمع های خوشبوی هتل شاتو مارمونت ۵۰ دلار است.

  • شمع یاسمن سفید از مجموعه هتل های ریتز کارلتون:

این شمع با هدف بردن ذهن شما به سواحل هاوایی طراحی شده است و حقیقتاً و باز هم حقیقتاً چنین اثری را دارد! این شمع به آرامی می سوزد و مانند دسته گل کوچک شده ای است که در شیشه ای شبیه به شیشه های عطاری جا داده شده باشد.

قیمت شمع یاسمن سفید از مجموعه هتل های ریتز کارلتون ۳۹ دلار است.