فرانسه

فرانسه

پایتخت:  پاریس ٬ زبان رسمی:  فرانسوی ٬واحد پول:  یورو

مذهب:  اغلب فرانسویان، مسیحی هستند. البته طرفداران ادیان دیگر مانند مسلمانان، بوداییان و یهودیان نیز در این کشور سکونت دارند.

فرانسه در سال 2013 با 84٫7 میلیون گردشگر خارجی محبوب ترین مقصد گردشگری جهان و سومین کشور پر درآمد گردشگری لقب گرفت. هزینه هایی بیشتر گردشگران در فرانسه کمتر از نیمی از هزینه های آن ها در ایالات متحده می باشد.

فرانسه دارای 37 جاذبه گردشگری ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو می باشد. امکانات بالای شهرهای فرهنگی (پاریس، تولوز، استراسبورگ، بوردو، لیون)، ساحل دریا، پیست اسکی و مناطق روستایی باعث جذب گردشگران شده و استفاده از زیبایی و آرامش طبیعت گردی در فرانسه را لذت بخش می کند.

روستاهای کوچک و زیبا و روستاهای تاریخی که در طرح «زیباترین روستاهای فرانسه» هستند ونیز «باغهای سرشناس» که بیش از دویست عدد از این باغها توسط وزارت فرهنگ فرانسه طبقه بندی شده است.

در سال 2012، سفر و گردشگری به طور مستقیم توانست 77٫7 میلیارد یورو به تولید ناخالص داخلی فرانسه کمک کند، که 30 درصد از آن مربوط به بازدید کنندگان بین المللی و 70درصد از گردشگری داخلی بدست آمده است.

این مبلغ 9٫7 درصد از تولید ناخالص داخلی فرانسه را شامل می شود و باعث حمایت از 2٫9 میلیون شغل (10٫9 درصد از اشتغال) در فرانسه می شود. گردشگری به طور قابل توجهی به تراز پرداخت های فرانسه نیز کمک می کند.

فرانسه یکی از زیباترین کشور های اروپای غربی است و همواره جزو جذاب ترین کشور ها از نظر صنعت توریسم و گردشگری بوده است.

قسمت های شمالی و شمال شرقی فرانسه دارای آب وهوای معتدل است و علاوه بر این، شاهد جاذبه های گردشگری و توریستی فراوانی در این کشور هستیم.

جاذبه های توریستی فرانسه – برج ایفل ، نماد بین المللی این کشور

بدون هیچ شکی باید برج ایفل پاریس را یکی از نماد های فرانسه دانست؛ مکانی که به مناسبت صدمین سالگرد انقلاب در فرانسه ساخته شد و به واسطه جذابیت هایش، مکانی جذاب برای توریست ها و گردشگر های بازدید کننده از کشور فرانسه، می باشد.

برج ایفل به وسیله 336 پروژکتور نورپردازی شده است و 20 هزار نور نقطه ای در شب این برج را به درخشش در می آورد که این نورها از 80 کیلومتری قابل مشاهده هستند. در سال 1889 به وسیله 10 هزار لامپ گازی نورپردازی شد از سال 1985 تا کنون با نور طلایی نورپردازی شده است.

مجموعهٔ برج ایفل 7٫8 میلیون کیلووات ساعت در سال برق مصرف می کند که با برق مصرفی یک روستای کوچک برابری می کند.

موزه لوور فرانسه

تور پاریس از بخش مهمی برخوردار است آن هم بازدید از موزه لوور پاریس است که از پر بازدید ترین موزه ها در دنیا به شمار می رود. این موزه دارای آثار باستانی، فرهنگی، هنر و تاریخ بشر بوده و از هر نقطه ی جهان تمدنی را برای نمایش دارد.

از جمله آثار موجود در موزه لوور می توان به تابلو مونالیزا، کتیبه کوروش کبیر، گاو بالدار آشوری، لوح حمورابی و بسیاری دیگر اشاره کرد. در موزه لوور بیش از 35 هزار اثر هنری وجود دارد. به موزه لوور، موزه ی عمومی نیز می گویند زیرا از سال 1793 میلادی تاکنون در جمع آوری آثار تمام جهان فعالیت دارد.

ساختمان لوور در زمان های گذشته از کاخ های سلطنتی و شاهانه بوده که در آن اثرهای مهم سلطنتی نگهداری میشد. بعد از انقلاب کبیر این موزه به عنوان موزه ملی و رسمی در کشور فرانسه شناخته شد.

موزه لوور فرانسه رو به روی میدان کنکورد در پاریس واقع شده و همچنین در آن باغ بسیار زیبایی بنام باغ تویلری قرار دارد. از مزایای دیگرر موقعیت موزه، نزدیک بودن به خیابان شانزلیزه فرانسه می باشد که دسترسی به آن آسان می باشد.

یکی از مهم ترین آثار موجود در موزه لوور پاریس، اسب دو سر می باشد که به زمان تخت جمشید باز می گردد. اسب دو سرر در آن زمان جزو سر ستون اصلی تخت جشید بوده است.

از اثرهای موجود دیگر کتیبه داریوش کبیر است که به زمان هخامنشیان باز می گردد، متن کتیبه در مورد دعا برای اهورا مزدا، شجره نامه داریوش بزرگ و دستور احداث بنای کاخ آپادانا شوش می باشد. آثار تاریخی و ملی ایران در موزه لوور به 2500 عدد می رسد. این آثار در قسمت سالن های 12 تا 20 موزه قرار دارد.

موزه لوور فرانسه از دیدنی ترین جاذبه های این کشور بوده و پیشنهاد می گردد در سفر به تور فرانسه حتما از این موزه دیدن نمایید.

فرانسه به فرهنگ غنی اش شهرت دارد و دومین کشور بزرگ اروپا بعد از اوکراین و بزرگترین کشور اروپای غربی محسوب میشود و دارای سواحلی در دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس است.

فرانسه با بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا و اسپانیا هم مرز است.

پاریس پایتخت فرانسه یکی از معروفترین شهرهای گردشگری دنیاست که به جاذبه های فراوانی گردشگری که دارد معروف است.

هرساله بیش از 80 میلیون گردشگر از فرانسه دیدن میکنند زیرا فرانسه چهارمین کشور دارنده ی بیشترین میراث جهانی یونسکو است.

در زمینه ی استانداردهای بین المللی ، استانداردهای بالای زندگی، سلامت، امید به زندگی، آزادی و …، فرانسه را می توان از جمله کشورهای ایده آل برای زندگی معرفی کرد.

شانزه لیزه (Champs-Elysées)

خیابان شانزه لیزه معتبرترین و معروف ترین خیابان پاریس و شاید تمام دنیا است . این خیابان از میدان کونکورد (Place de la Concorde) تا طاق پیروزی (Arc de Triomphe) کشیده شده است.

طاق پیروزی (Arc de Triomphe) یکی از جاذبه های گردشگری در پاریس

طاق پیروزی که در میدان شارل دوگل (Place Charles de Gaulle) قرار دارد، به یادگار پیروزی های امپراتور ناپلئون بنا شده است. این طاق در سال 1836، مدت ها پس از اینکه زمان حکومت ناپلئون به پایان رسیده بود ساخته شد.

جاذبه های توریستی شهر پاریس فرانسه

کاخ ورسای (Versailles Palace) فرانسه

چیزی که زمانی به عنوان یک اقامتگاه معمولی شکار ساخته شده بود، در نهایت به معروف ترین کاخ جهان و مدلی برای همه قصرهای بعدی در اروپا تبدیل گردید. این کاخ در 20 کیلومتری جنوب غرب پاریس واقع شده است.

جزیره کرس فرانسه

جزیره کرس(Corsica)یکی از جزایر و مکان های دیدنی فرانسه است که چهارمین جزیره بزرگ مدیترانه نیز شناخته میشود. این منطقه از آب و هوای معتدلی بهره مند است و به لطف ساحل زیبا و چشم انداز کوهستانی اش، مکانی جذاب برای گردشگران محسوب می شود.

زبان کرسی یکی از زبان های رومی تبار است. این زبان در اصل یکی از گویش های توسکانی ایتالیایی است که تحت نفوذ شدید زبان فرانسوی قرار گرفته است. امروزه زبان کُرسی در فرانسه به عنوان یک زبان محلی جدا به رسمیت شناخته شده است.

یکی از گویش های نزدیک به زبان کُرسی در شمال جزیره ساردنی (منطقهٔ گالورا) رواج دارد. مهاجرت زیاد فرانسوی زبانان (به ویژه از الجزایر) به جزیره کُرس، ادامه رواج زبان کُرسی را با محدودیت زیادی روبه رو کرده است. منبع :ویکی پدیا

مونت سنت میشل از جاذبه گردشگری فرانسه

در قرن هشتم، جزیره ای در نرماندی فرانسه بنا شد که بعد ها به مونت سنت مویشل معروف گردید. این جزیره، سرشار از جاذبه های گردشگری است و سالانه چند صد هزار نفر از آن دیدن می کنند .

چیزی که این جزیره را خاص می کند، ساختمان آن است که در بالا، صومعه قرار دارد، در پایین فروشگاه ها وجود دارند و بعد از آن نیز ماهی گیران و کشاورزان مشغول به کار هستند. از این جزیره به عنوان یکی از نماد های فرانسه یاد می شود که در آن، آمیزه ای از هنر و تاریخ کشور فرانسه را می توان یافت. این جزیره نیز جزو جاذبه های مطرح توریستی و گردشگری فرانسه می باشد.

جزیره مونت سنت میشل همواره تحت تاثیر جزر و مد قرار می گیرد و توسط آب تا 25 کیلومتر از ساحل به عقب کشیده می شود. مد به سرعت در این منطقه اتفاق می افتد و تاکنون گردشگران زیادی در راه عبور از خلیج شنی غرق شده اند. بنابراین توجه داشته باشید هنگامی که جزر و مد کم است، به همراه یک راهنمای آگاه راهی بازدید از جزیره شوید.

برای دسترسی به جزیره مونت سنت میشل باید ابتدا به Pontorson رفته و سپس با ماشین شخصی یا وسایل نقلیه عمومی به جزیره بروید. همچنین می توانید این مسیر را با دوچرخه بپیمایید که به نظر می رسد کار بسیار جالبی باشد.

قلعه مونت سنت میشل با منظره نفس گیر خود، در سال 1979 در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

باغ ژیورنی فرانسه

موزه کلود مونه، نقاش فرانسوی، در ژیورنی در شمال این کشور قرار دارد. به پاس زحمات او، باغی برای او ساخته اند که الهام گرفته از نقاشی “نیلوفر آبی” اوست و دیدنش خالی از لطف نیست. این باغ، سالانه حدود نیم میلیون بازدید کننده دارد و در آن هر نوع گل و گیاهی یافت می شود .

پل میلائو Millau Viaduct از جاذبه های گردشگری فرانسه

‏‏‏در جنوب فرانسه، شهر کوچک میلائو قرار گرفته، هرچند این اسم ممکن است برای شما ناآشنا باشد، میلائو استحقاق آن را دارد که در لیست سفر شما به فرانسه قرار گیرد و علت این امر نیز پل میلائو است.

پل میلائو، یک پل کابلی شگفت انگیز است که در دهانه رودخانه ی تارن Tarn قرار گرفته و ابعاد و ارتفاع آن رکوردهای بسیاری را شکسته اند. هر چند که این پل در سال 2004 بازگشایی شده و با این توصیفات جز جدیدترین نشانه های فرانسه است، اما به خاطر طراحی غیرعادی خود جز جاذبه های تاثیرگذار فرانسه به شمارمی رود.

علاوه بر این، پل میلائو با مناظر بسیار شگفت انگیزی احاطه شده که می توانند به عنوان پس زمینه ای در بهترین عکس های قابل تصور خودنمایی کنند. ‏‏‏‏‏

کلیسا فونتونی Abbey of Fontenay فرانسه

سفر به فرانسه می تواند به معنی شانسی برای بازدید از بناهای مذهبی بی شماری باشد، اما فقط تعداد اندکی از آن ها هستند که به اندازه کلیسای فونتونی شاخص باشند. این کلیسا که در شهر کوچک مارمانی Marmagne واقع شده، در اصل در سال 1118 به سبک رمانسک ساخته شده بود.

برخلاف سن زیاد این کلیسا، بیبشتر قسمت های کلیسای اصلی، دست نخورده باقی مانده است. شما می توانید در بازدید از این کلیسا به اتاق ناهارخوری، اتاق های راهبان و حتی خوابگاه های چهره های مذهبی مشهور قرن های گذشته سری بزنید. ‏ ‏

نوتردام پاریس Notre Dame de Paris فرانسه

کلیسای جامع نوتردام پاریس کلیسای معروفی در شهر پاریس است. این کلیسا در جزیره سیته در میانه رود سن و در مرکز پاریس واقع شده است. هر سال 13 میلیون نفر از آن بازدید می کنند.

در محلی که هم اکنون این کلیسا قرار دارد تا قبل از قرن چهارم میلادی معبدی غیر مسیحی وجود داشته است. در قرن چهارم کلیسایی بزرگ جای آن معبد راگرفت. این ساختمان تا قرن دوازدهم بر جای بود ولی در آن زمان جمعیت پاریس بطور ناگهانی بالا رفت و تصمیم گرفته شد تا کلیسا را بزرگ گردانند.

بدین ترتیب ساختمان قبلی را خراب کرده و در سال 1163 میلادی ساختمان جدید شروع شد که ساختن آن تقریباً دو قرن طول کشید و در 1345میلادی به پایان رسید. این کلیسا تا مدتی طولانی بزرگترین کلیسای اروپا بود ولی هم اکنون نه تنها در اروپا بلکه در فرانسه کلیساهای بزر گتر از آن وجود دارند.

اهمیت آن در این است که زیباترین اثر در معماری گوتیک می باشد. برای تزیین داخل و خارج آن صدها مجسمه کوچک و بزرگ از سنگ یا چوب تراشیده اند.

قلعه چنانسی ( Chenonceau) فرانسه

این قلعه در روستای کوچک چنانسیکس (Chenonceaux) قرار گرفته و بر روی رودخانه چر (Cher) ساخته شده است. اولین¬ بار در قرن پانزدهم ساخته و بعد از آن در قرن شانزدهم خراب و سپس بازسازی شد. این قصر مالکین زیادی از جمله پادشاه فرانسیس 1 دارد.

در حال حاضر به خانواده منیر (Menier)، دارنده یک شرکت شکلات معروف، تعلق دارد. آنها قصر و باغهایش را احیا و بازسازی کردند. امروزه این قلعه برای بازدید عموم باز است و دومین مکان پر بازدید در فرانسه بعد از ورسایلز (Versailles) است. با 10 جاذبه گردشگری برتر فرانسه همراه باشید.

غذای دریایی تازه و خوش طعم در سنت مالو از جاذبه های گردشگری فرانسه

یک شهر بندری محصور بر روی کانال انگلیسی واقعا بسیار دیدنی است. جمعیت متعادل آن در طول فصل گردشگری در تابستان به¬طور چشمگیری زیاد می¬شود. جاذبه اصلی آن معماری تاریخی است. اما علاوه بر آن، گردشگران عاشق غذاهای محلی که اساس آن¬ها غذای تازه دریایی است، هستند.

همچنین، سنت مالو بیشترین تعداد رستوران را در اروپا به خود اختصاص داده است.

شنا در Calanque d’En-Vau از جاذبه های گردشگری فرانسه

یک calanque دیدنی واقع بر خلیجی که دو شهر را محصور میکند، یکی از منحصر به فردترین مکانهای طبیعی در منطقه پرونس (Provence-Alpes-Côte d’Azur) است. خلیج با حکاکی بر سنگ آهک، آب فیروزه ای رنگ خیره کننده ای را نمایان می¬کند که مانند آن را قبلا ندیدهاید. تعداد calanques کمی وجود دارند اما این مورد بیشترین و باشکوهترین صخره ها را داراست.

اقامت در هتل های لوکس در پاریس

پایتخت شهرت جهان شمولی در زمینه زیبایی و تجمل دارد. شهری است که حتما باید یک¬بار به آن¬جا سفر کرد. چرا خود را مهمان نکنید و تمام مسیر را با تجربه کردن روح حقیقی پاریس طی کنید و در جایی واقعا زیبا مانند Park Hyatt Paris-Vendôme بمانید.

تعطیلات به جنوب شرقی فرانسه ریویِرا بروید

ریویِرا نه تنها یک جاذبه طبیعی شگفت انگیز است، بلکه شکوه تاریخی نیز دارد. گردشگران می توانند در یک محل بمانند یا تمام ساحل را بازدید نمایند. شهر کان با ستارههای سینما پیوند دارد، شهر نیس یک مقصد مورد علاقه برای تعطیلات اشراف زادگان از قرن هجده و سنت تروپز خلوتگاهی برای شاعران است.

کشور فرانسه در همسایگی ایتالیا، آلمان و اسپانیا؛ یکی از قدرتمندترین کشورها در زمینه جذب گردشگر است.بیشتر جمعیت این کشور را مسیحیان کاتولیک تشکیل می دهند و دارای اقلیت های مسیحی پروتستان، مسلمان و یهود نیز هستند.

آب و هوای مدیترانه ای، جاذبه های بی شمار فرهنگی و تاریخی این کشور باعث جذب گردشگران از سراسر دنیا می شود.

جاذبه های دیدنی و گردشگری فرانسه شهر پاریس

پاریس هم مانند سایر نقاط فرانسه، آب و هوای معتدل مدیترانه ای بهره می برد. امکان بارندگی در تمام سال در فرانسه وجود دارد ولی در پاییز و بهار یک امر حتمی است. پس هرگز نباید در سفر به فرانسه چتر خود را فراموش کنید!

کوهای آلپ در پاریس از جاذبه های گردشگری فرانسه

در نزدیک منطقه آلپ، گردشگران دو نوع فصل را تجربه می کنند، زمستان و تابستان!

رشته کوههای پوشیده از برف آلپ همیشه گردشگران علاقه مند به ورزش های زمستانی ، کوهنوردی، یخ نوردی، اسکی روی برف را به سمت خود می کشاند. مناطق مناسب ورزش های زمستانی فرانسه در عین زیبایی گران قیمت هستند

غذاهای محبوب فرانسوی

غذای فرانسوی، طعمی که هرگز فراموش نخواهید کرد. غذا نقش مهمی در زندگی مردم فرانسه داردبه طوری که فرانسه را مهد آشپزهای حرفه ای و غذاهای خوشمزه می نامند. سبک منحصر به فرد فرانسوی ها، تزیین فوق العاده به همراه طعم آفرینی های منحصر به فرد و جدید، دقت زیاد در طبخ غذا؛ از ویژگی های این کشور است.

نظرات (8690)

One Indian-made generic version of tadalafil is called Tadacip buying cialis online safely

In addition to all the issues that we should be paying attention to in regards to our new games, there are certain things that are actually going on in many of the companies that make new games these As with erections that don t occur, there are signs indicating that it might be due to problems with the nerves in your penis or the nerve that causes tingling feelings when aroused priligy canada

۲۹ is a very young age to experience erectile dysfunction, but then I m a diabetic and that s one of the problems that diabetics have cialis generic buy Monday – Sunday 9 00am – 9 00pm Our doors will close at 8 40 pm to allow all orders to be processed by 9 00 pm

Нужна консультация? Введите свой e-mail. Мы отправим вам ссылку для восстановления пароля на почту. Для того чтобы ресницы приобрели естественный блеск и мягкость необходимо вернуть им первоначальные свойства. А для этого им нужен витаминный коктейль, состоящий из касторового масла и облепихового масла. В коктейль необходимо добавить витамин А, но если такового нет, его можно заменить морковным соком. Все компоненты смешать в равных пропорциях. Тщательно перемешать. Не знаете как включить JavaScript? Имеются противопоказания, проконсультируйтесь со специалистом. Масло касторовое, репейное масло, облепиховое масло, витамин Е, комплексный экстракт «Для роста ресниц и бровей» (крапива, шиповник, лопух, хмель, центелла азиатская), витамин А, витамин F. В ТОП вошли ۳ средства: масло-активатор Natura Botanica, Innovator Cosmetics Микс масел и Gemene стимулятор роста. Действующее вещество Касторовое масло представляет собой довольно вязкую жидкость, которая изготавливается посредством холодного прессования из ядовитого растения — клещевины. Для переработки используются семена этого тропического растения. В условиях производственного процесса масло получается чрезвычайно полезным и содержащим огромное количество жирных кислот и витаминов. https://www.earthguest.net/forum/profile/odette560106124/ Для предотвращения расслоения содержимого картриджа, для сохранения красивого оттенка и на последних стадиях использования – перед началом применения хорошо встряхните подводку, не открывая колпачок. Особенности подводки: Продукт качественный, видно с первого использования. Легко наносится, стрелка получается ровной и тонкой, не смазывается и не стирается при плохих погодных условиях. Покупала себе классический черный цвет, но в ассортименте можно найти разные яркие оттенки, подходящие больше на вечеринку или какой-либо праздник. Советую, мне понравилось средство. ۵. Мы заботимся о комфорте наших покупателей, поэтому гибкая подводка, которую мы продаем, обладает рядом преимуществ: • Гелевая подводка – Lasting Drama. Обалденная подводка, по-другому выразиться никак не могу! Суперустойчивая, линия получается тонкой и красивой. Цвет сразу же выделяет глаза, наполняя их загадочностью и выразительностью. Даже не дешевая стоимость не помеха, ведь главное, результат. Рекомендую всем!

Everyone is different, so high end of normal may be normal for your body. can i drink alcohol while taking doxycycline The rate of musculoskeletal adverse reactions was consistently higher in the ciprofloxacin group compared to the control group across all age subgroups.

hit it rich casino slots free slots for fun free casino my konami free slots

pay someone to write a paper for me buy resume paper scientific
paper writing services do my paper for money

buy resume paper what is the best paper writing service write my statistics paper write my psychology paper

pay to write paper scientific paper writing
services who will write my paper for me buyessaypaperz.com

paper writing services best buy paper online order a paper online buy papers for college online

what is the best paper writing service pay for a paper help with paper writing online paper writing services

best online paper writers paper writing service college write my
papers write my paper co

need help writing my paper help writing a paper buy custom papers online help with college paper writing

college paper writing service paying someone to write a paper
where can i find someone to write my college paper purchase college papers

custom paper service buy a literature review paper paper
writing services legitimate buy cheap papers

lasix interactions All of us know about the dramatic hair loss that often, too often, accompanies chemotherapy

pay to do my paper website that writes papers for you college papers writing service buy college paper online

professional paper writer college paper writing help paper writing
services reviews best custom paper writing service

zithromax online buy zithromax online fast shipping

cipro cipro 500mg best prices

https://zithromax.best/# can you buy zithromax over the counter in australia

thesis papers for sale help with writing paper write my paper for me cheap custom written college papers

write my paper one day writing paper services i need
someone to write my paper scientific paper writing services

https://viagravgr.best/# viagra without a doctor prescription usa

write my paper in apa format paper writers for college write my business paper buy dissertation paper

canadian pharmacy 24h com safe canada pharmacy online

elavil 25 mg united kingdom elavil 50 mg pharmacy elavil 25 mg united kingdom

generic pregabalin without dr prescription where to get pregabalin purchase pregabalin sale

can you write my paper for me pay someone to do my paper paper writing
services online write my paper for me

eris free downloads chatting apps dating simulator

cheap custom written papers can you write my paper pay someone to write a paper for me pay someone to write your paper

cost of pregabalin without a prescription buying pregabalin price buy cheap pregabalin online

thorazine 50mg usa order thorazine 100 mg thorazine without prescription

You’ve made your stand quite effectively.!
azithromycin 500g tablets – z pack tri pack directions
This is nicely put. .

where to get generic abilify pills where to get abilify for sale where can i buy abilify tablets

legitimate canadian mail order pharmacy northern pharmacy canada