اقامتگاه اسکی شگفت انگیز در ایران

اقامتگاه اسکی شگفت انگیز در ایران

هتل گل یخ در پیست اسکی شمشک در ایران و استان تهران واقع شده است و با نام اقامتگاه اسکی بارین نیز شناخته می شود. این هتل یکی از جالبترین هتل های دنیا به شمار می آید.

ظاهر شبیه به استخوان و ساختار منحنی این هتل به گونه ای طراحی شده است که با محیط اطراف آن هم خوانی داشته باشد. فضای داخلی اقامتگاه بارین  مطابق با ساخت درونی یک خانه اسکیمویی بوده و از این بابت یک استثنای معماری در میان هتل های کوهستانی ایران به شمار می رود.

ساکنان این اقامتگاه از پنجره‌های این هتل شاهد چشم انداز زیبای کوه های اطراف خواهند بود معماران تلاش آن کرده اند تا بهترین منظره را برای مسافرانی که این هتل را برای اقامت انتخاب کرده اند طراحی نمایند.

هتل بارین در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با زیر بنای مفید ۵۷۰۰ متر مربع در محدوده شمشک احداث شده است. این مجتمع در۱۰ طبقه شامل ۷ طبقه مسکونی و ۳ طبقه پارکینگ طراحی شده است و دارای ۶۶ واحد مسکونی در متراژهای ۴۸ الی ۳۱۳ متر و دارای ۶۵ واحد پارکینگ می شود.

اگر تمایل دارید که در اقامتگاه بارین بمانید باید توجه داشته باشید که این مجموعه  یک مجتمع مسکونی با مالکیت شخصی است که آپارتمان های آن کاملاً مبله هستند. برای اقامت در این فضا یا باید مالکیت یکی از واحد های مسکونی مجتمع را داشته باشید یا واحد های آن را به صورت سالیانه اجاره نمایید.

اسکی بازان می توانند در زمستان موقتاً این مجموعه را رزرو نمایند و در آن اقامت داشته باشند.

اقامتگاه اسکی شگفت انگیز در ایران

نظردهید