وبلاگ نويس بوسنيايي در ايران

آیدا محرموویچ، وبلاگ نویس بوسنیایی ، که نام مستعار Idda van Munster در فضای مجازی شناخته می‌شود 29 ساله است و در خانواده‌ای مسلمان اهل بوسنی به دنیا آمده به وبلاگ نویسی و عکاسی علاقه دارد و از این رو به کشورهای زیادی سفر کرده است و عکس‌های زیبایی در شهرهای بسیاری دارد. جالب توجه است که وی اخیراً سفری هم به ایران داشته است.

این وبلاگ نویس بوسنیایی اخیراً به ایران سفر کرده و از شهرهایی مانند شیراز، اصفهان، یزد و کاشان دیدار داشته است و تصاویر زیبایی را در جای جای ایران زمین گرفته است.

او در یزد در مجموعه تاریخی آقازاده اقامت داشت که در عهد قاجاریه ساخته شده است و به عنوان یکی از زیباترین بادگیرهای دنیا شناخته می شود.

آیدا همچنین از خانه تاریخی ملاباشی در اصفهان، هتل مهینستان راهب در کاشان و مسجد نصیرالممالک در شیراز بازدید کرد. او عاشق مردم خون گرم ایران شده و از معماری زیبای ایرانی شگفت زده شده است.

این روزها عکس‌های آیدا در ایران سر و صدای زیادی در فضای مجازی به راه انداخته است و در این جا به تصاویر زیبایی که این وبلاگ نویس بوسنیایی در سفرش به ایران گرفته است، نگاهی می اندازیم:

به امید روزی که همه مردم دنیا از زیبایی‌ها و شگفتی‌های کشور عزیزمان مطلع شوند و با سفر به ایران ما را در زمینه پشرفت صنعت گردشگری یاری نمایند تا بتوانیم هر چه بیشتر جهانیان را از عظمت و فرهنگ اصیل ایرانی آگاه سازیم.