قبرس : پرداخت هزینه سفر مسافرانی که به کرونا مبتلا شوند !

قبرس : پرداخت هزینه سفر مسافرانی که به کرونا مبتلا شوند !

قبرس وعده داده است که اگر کسی در سفر به این جزیره به ویروس کرونا مبتلا شود، هزینه سفرش را پرداخت می‌کند.

دولت قبرس گفته است ، که اگر گردشگران به ویروس کرونا مبتلا شوند، هزینه اقامت، درمان، و تغذیه آنها را می‌پردازد و آنها فقط باید خرج بلیت برگشت و انتقال به فرودگاه را از جیب خودشان بدهند.
این بخشی از بسته تشویقی دولت قبرس ، برای کشاندن دوباره گردشگران به این جزیره است. دولت قبرس تا کنون 939 مورد ابتلا به ویروس کرونا و مرگ 17 نفر بر اثر این بیماری را تایید کرده است.

سال گذشته حدود 15 درصد تولید ناخالص داخلی قبرس از گردشگری بوده و به همین دلیل دولت تلاش می‌کند تا دوباره مسافران هرچه زودتر راهی این جزیره شوند.

مقام‌های دولتی گفته‌اند یک بیمارستان یک‌ صد تخته را به طور ویژه برای گردشگرانی که معلوم شود به کرونا مبتلا هستند، اختصاص می دهند و همین‌طور برای خانواده آنها “هتل‌های قرنطینه” در نظر می‌گیرند.

قبرس اعلام کرده که فرودگاه‌هایش را روز 9 ژوئن ، برای کشورهایی که خطر کرونا از آنها کمتر است، از جمله آلمان، یونان، اسرائیل و مالتا، بازگشایی کرده است.همچنین گفته که هر هفته این فهرست مجاز را به‌روز می‌کند.

قائم‌مقام وزیر گردشگری قبرس، گفته است که شهروندان بریتانیا و روسیه که روی هم نیمی از مسافران قبرس را تشکیل می‌دهند، احتمالا در ماه ژوئیه اجازه پیدا می‌کنند که به این جزیره مدیترانه سفر کنند.

دولت‌های اروپایی در حال رایزنی درباره شیوه بازگشایی مرزها برای فصل تابستان هستند. چندی پیش 11 عضو این اتحادیه شامل اتریش، بلغارستان، کرواسی، قبرس، آلمان، یونان، ایتالیا، مالتا، پرتغال، اسلوونی، و اسپانیا بر سر مقررات تردد مرزی توافق کردند؛ . چند روز بعد از آن یونان اعلام کرد که از این ماه گردشگر می‌پذیرد.

نظرات (1)

Thanks-a-mundo for the post.Really thank you! Awesome.My website: сэкс студентов

نظردهید