دبی به زودی پذیرای گردشگران خواهد بود

دبی به زودی پذیرای گردشکران خواهد بود

دبی که در پی شیوع ویروس کرونا، یکی از سخت‌ترین شرایط قرنطینه را اعمال کرده بود، فرودگاه‌های خود را به روی پروازهای خارجی باز می‌کند.

از گردشگران خواسته ‌شده که در هنگام ورود ، مدارکی ارائه کنند که نشان دهد به کرونا مبتلا نیستند، یا در فرودگاه مورد آزمایش قرار می‌گیرند.

گردشگران باید علاوه بر انجام معاینه در فرودگاههای دبی، مدارک انجام آزمایش PCR را هنگام ورود به همراه داشته و این آزمایش 96 ساعت قبل از پرواز انجام شده باشد. چنانچه مسافری در هنگام ورود ناقل ویروس کووید 19 تشخیص داده شود، به مدت 14 روز در قرنطینه قرار خواهد گرفت.

کمیته عالی مدیریت بحران و بلایای طبیعی ، اعلام کرده است که ، فرودگاه‌های امارات از 22 ژوئن آماده پذیرش ساکنانی هستند ، که خارج از کشور به سر می‌بردند. همچنین گفته ‌شده که از 23 ژوئن به شهروندان و ساکنان امارات اجازه سفر به خارج از کشور داده می‌شود.

این کمیته عالی اظهار داشت که تصمیمی اتخاذ کرده تا اتباع خارجی که دارای ویزای اقامت در دبی هستند، بتوانند دوباره به دبی بازگردند. همچنین، شهروندان و ساکنان می‌توانند ، پس از تاریخ اعلام‌ شده به هر کشوری سفر کنند، مشروط بر اینکه ؛ کشورهای مقصد به آنها اجازه ورود بدهد . علاوه بر این، افرادی که از امارات خارج می‌شوند ، باید متعهد شوند که اقدامات احتیاطی را در کشورهایی که به آن سفر می‌کنند ، رعایت میکنند.

نظردهید