آنچه می توانید از هتل‌ها بردارید!

اگر اهل سفر باشید و اقامت در هتل را دوست داشته باشید حتماً می‌دانید که هتل‌ها امکانات و لوازم مختلفی را در اختیار میهمانان قرار می‌دهند و شاید برایتان این سوأل پیش آمده باشد که کدامیک از این وسایل را می‌توانید همراه خود به منزل ببرید و برداشتن کدام موارد دزدی به شمار می‌آید!!!

در اینجا به چند مورد از بایدها و نبایدهای اقامت در هتل‌ها اشاره می‌نماییم:

۱. محصولات مصرفی را نمی توانید بردارید
آنچه می توانید از هتل‌ها بدزدید!

بیشتر هتل ها یا کشتی های کروز به شما الام می کنند که برای برداشتن محصولات مصرفی شارژ خواهید شد، پس فقط آنها را در داخل اتاقتان استفاده نمایید و اگر مایع دستشویی داخل هواپیما را بردارید هم با اخم مواجه خواهید شد.

۲. دمپایی های حوله ای را میتوانید بردارید
آنچه می توانید از هتل‌ها بدزدید!

دمپایی های حوله ای داخل هتل تنها تکه لباسی هستند که می توانید بدزدید، و اگر خوش شانس باشید و در اتاقی که دمپایی های پارچه ای و ست کوسن پارچه ای دارد اقامت داشته باشید، برنده اید.

۳. حوله های تن پوش را نمی توانید برداربد
آنچه می توانید از هتل‌ها بدزدید!

تا زمانی که در اتاقتان هستید می تونید آنها را بپوشید،‌ در آغوش بگیرید و در آنها به خواب بروید. برخی هتل ها روی جارختی  اعلان گذاشته اند که به شما امکان خرید آنها را می دهند اما اگر آنها را با خود ببرید شما را شارژ می کنند.

۴. ملافه های تخت را نمی توانید بردارید
آنچه می توانید از هتل‌ها بدزدید!

بله برخی از مسافران با این حقیقت که هزاران نفر روی همان ملافه ها خوابیده اند مشکلی ندارند و با خوشحالی این ملافه ها را در چمدانشان می گذارند. این کار را انجام ندهید، شما قیمت آن را پرداخت خواهید کرد (که معمولاَ هم ظالمانه است)

۵. نمی توانید هد فون ها را بردارید

اولاَ هدفون ها درجه ۳ هستند و چرا باید آنها را بخواهید؟ دوماَ در کلاس پروازی COMFORT  و بالاتر با کمال تاسف شما اجازه ندارید که این هدفون ها را بردارید. برای مثال در ایرلاین های آمریکایی آنها هدفون هایBOSE  را در کلاس بیزنس در اختیارتان می گذارند و مهمانداران تعداد آنها را زیر نظر دارند و می دانند چه کسی از آنها استفاده کرده است پس اگر آنها را بردارید نمی توانید از زیرش در بروید.

۶. کتاب ها را نمی توانید بردارید.

انجیل می گوید ((شما نباید دزدی کنید)) با این حال تعداد قابل توجه ای از مردم انجیل ها را از اتاق های هتل می دزدند. برخی از هتل ها و کشتی های کروز هم سیستم شگفت انگیز و مبهم تقسیم کتاب را دارند به این صورت که مردم می توانند کتاب ها را از اتاق سرگرمی یا کتابخانه بردارند و کتابی را که تمام کرده اند را به آنها اضافه کنند. اما مطمئننا نباید این کتاب ها را در چمدانتان بگذارید.

۷. می توانید کارت پستال ها را بردارید.

اگر آنها آشکارا برای نوشتن پیام به کسانی که دوستشان دارید در اختیار شما گذاشته شده اند با اطمینان کامل آنها را بردارید. شما همچنین می توانید آنها را به عنوان یادآور روی یخچال خود بگذارید (‌برای اینکه بگذارید صادق باشیم ، این روزها چه کسی کارت پستال ارسال می کند؟)

۸. کارد و چنگال را نمی توانید بردارید.

دزدیدن کارد و چنگال، و محفظه های نگهداری مانند نمکدان و فلفل پاش اکیداَ ممنون است، به خصوص در کشتی های کروز زمانی که حداقل مسافت را شما از اتاق غذاخوری تا کابینتان دارید. در نهایت مشتری شکست می خورد زیرا که هر خسارتی که شرکت متقبل شود خودش را در کاهش کیفیت و هزینه های موارد دیگر نشان خواهد داد.

۹. می توانید همه اسنک ها را بردارید.

برخلاف مینی بار در هتل ها ظرف اسنک در هواپیما که معمولا در آشپزخانه است برای همه آزاد است. شاید بهتر باشد همه را در کیف خود نگذارید اما مطمئناَ مقداری چیپس و شکلات برای بعداَ ذخیره کنید.

۱۰. نمی توانید نوشیدنی که به شما داده نشده است بردارید.

این شامل همه موارد آشپزخانه می شود که به شما اجازه داده نشده است. برای مثال گزارش شده است که نوشیدنی را در آشپزخانه کلاس COMFORT به یک بطری جداگانه ریخته اند که به صراحت ابلهانه است.

۱۱. لیوان های پلاستیکی را می توانید بردارید.

ما مطمئن نیستیم که چرا باید لیوان های پلاستیکی را بخواهید اما اگر دوست دارید برشان دارید.

۱۲. نمی توانید ماگ را ظروف شیشه ای را بردارید.

هرچقدر هم که ممکن باشد شما به ماگ های داخل اتاقتان وابسته شوید نمی توانید آنها را در کیفتان بگذارید تا آنها را به خانه ببرید. در مورد گیلاس های نوشیدنی داخل هواپیما هم همین است.

۱۳. می توانید گل های خوش آٰمدگویی را بردارید.

برخی هتل ها به خصوص آنهایی که تمرکزشان بر محیط زیست است ممکن است  برای خوش آمدگویی به شما در اتاقتان چندین شاخه گل تازه بگذارند. شما می توانید این ها را بردارید با این حال ما دوست نداریم که این گل ها را در حالی که  در کیف دستی عرق کرده شما چپانده شده اند تصور کنیم.

۱۴. گلدان ها را نمی توانید بردارید.

اگر شما برنامه دارید که گلدان ها را قاچاقی ببرید قابل تجلیل هستید اما ما این را به شما توصیه نمی کنیم به این دلیل که این دیگه واقعاَ دزدی است.

نظرات (1)

I like what you guys are up too. This type of clever work and reporting!
Keep up the good works guys I’ve included you guys
to my own blogroll.

نظردهید