کافه ایلان در لندن

کافه ایلان در لندن

کافه ایلان ، کافی شاپی منحصر بفرد و زیبا در لندن است و به خصوص به خاطر دکور پر از گل و صورتی آن که مناسب عکس های فوق العاده اینستاگرامی به شمار می‌آید و در بین اینستاگرام بازان محبوبیت زیادی دارد.

این کافه در آگوست سال ۲۰۱۷ توسط الکساندرا میلر تاسیس شد و طولی نکشید که شعبه دوم آن نیز افتتاح گردید تا در شبکه‌های اجتماعی طوفان به پا کند و زبان زد خاص و عام در شهر باشد. افراد مشهور زیادی به این کافه رفتند و عکس‌های خود را در شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشتند.

کافه ایلان در لندن

هم اکنون به علت محبوبیت و تقاضای بالا، ۵ شعبه از این کافه زنجیره ای در مرکز لندن باز شده است  و با توجه به صف افرادی که می‌خواهند نگاهی به این کافه زیبا بیاندازند، گسترش آن دور از انتظار نیست.

رنگ پیش زمینه این کافه صورتی است و همه را به یاد دنیای عروسک‌های باربی می‌اندازد ولی حتی کسانی هم که طرفدار رنگ صورتی نیستند با قدم زدن در این کافه شگفت زده می‌شوند. غذایی که در کافه ایلان سرو می‌شود و به خصوص شیرینی های آنها جذاب و خوشمزه به نظر می‌رسند و هر رهگذری را به داخل می‌کشانند.

این کافه شیک و مدرن برای طعم های منحصر بفرد قهوه اش نیز شهرت دارد مانند قهوه لاته چغندر و زنجبیل، قهوه لاته زعفرانی و بسیاری از طعم های خاص دیگر که شامل منوهای طویل صبحانه و دسر هم می شود.

نظردهید