بهترين پروازهاي كوتاه مدت

شاید در پروازهای کوتاه راحتی یا لاکچری بودن صندلی ها مهم نباشد ولی برخی ایرلاین ها خدمات خوبی را در این پروازها ارائه می دهند و شناختنشان عاری از لطف نیست

زمانی که در مسیرهای پروازی کوتاه سفر می کنید، با توجه به اینکه این پروازها معمولاً حداکثر ۲ یا ۳ ساعت طول می کشند شاید همیشه به راحتی یا لاکچری بودن صندلی های خود اهمیت ندهید.

با این حال برخی ایرلاین ها سود بسیار زیادی را از مسیرهای پروازی کوتاه بدست می آورند و به نفع خودشان است که مسافرانشان بهترین تجربه را از سفر با این ایرلاین ها داشته باشند.

به همین منظور این ایرلاین ها تلاش می کنند که با ارائه فضای مناسب در داخل کابین برای هر مسافر، صندلی های راحت، خدمات عالی و پرهیز از تاخیر به بهترین وجه ممکن تجربه به یاد ماندنی ای برای مسافران رقم بزنند.

حتی نوع مدل خطوط هوایی می تواند تفاوت ایجاد کند. برای مثال ممکن است یک هواپیمای بوئینگ با سایز مشابه در مقایسه با یک هواپیمای ایرباس فضای بیشتری را برای پاهای مسافران داشته باشد. بنابراین هواپیماهای یک ایرلاین بر امکاناتی که آن ایرلاین می تواند ارائه دهد، تأثیر می‌گذارند و حیاتی هستند.

چه عاملی بر انتخاب مسافران تاثیر می‌گذارد؟

ممکن است مسافران با توجه به تعدد پروازهایشان وسوسه شوند که کمی بیشتر هزینه نمایند؛ تا فقط با یک ایرلاین آشنا سفر کنند که می دانند خدمات خوبی را در طی پرواز ارائه می دهد. برای مثال ایرلاین هایی که بودجه کمتری دارند، شاید ارزانتر باشند اما راحتی مسافران هم تا حد زیادی تحت الشعاع قیمت مناسب آنها قرار خواهد گرفت.

در اینجا لیستی از بهترین ایرلاین ها در مسیرهای پروازی کوتاه را ملاحظه می کنید که شامل ترکیبی از ایرلاین های ارزان، ایرلاین های بویژه موفق، برخی از ایرلاین هایی که تا به حال اسمشان را هم نشنیده اید در کنار ایرلاین هایی که انتظار بودن نامشان در این لیست را دارید، می شود.:

10. Aer Lingus

9. Austrian Airlines

8. EasyJet

7. Lufthansa

 6. Jet2.com

5. KLM

4. Aurigny Air

3. Icelandair

2. Swiss

 1. British Airways