بي ادب ترين شهرها در جهان

هر ساله در سراسر جهان شهرها و کشورها میلیاردها دلار در صنعت گردشگری خود سرمایه گذاری می کنند تا نظر گردشگران از جای جای این کره خاکی را به خود جلب نمایند با این حال مردم برخی از آنها با بی ادبی خود همه را فراری می دهند و برنامه ریزی های مسئولانشان را نقش بر آب می ‌کنند. در اینجا با برخی از بی ادب ترین شهرها در جهان آشنا می‌شویم.

شهرهایی مانند لندن، نیویورک، پاریس و از این قبیل هر سال موجب سرگرمی ده ها میلیون گردشگر می شوند و این مورد تا حد زیادی به اقتصادشان کمک می کند. با این حال گاهی اوقات این تجربه برای گردشگران تا اندازه ای که انتظار می رود لذت بخش نیست.

یکی از بزرگترین دلایل برای عدم انتخاب جایی توسط گردشگران مشکل ساده ای مانند رفتار غیر دوستانه محلی ها یا بی ادب بودن آنهاست. برای مثال پاریس به عنوان شهری زیبا با جاذبه های گردشگری باورنکردنی در جهان شناخته شده است اما مردم محلی این شهر به بی ادبی و پررویی معروفند.

با داشتن این اطلاعات در ذهنمان نگاهی به ده تا از این شهرها می اندازیم که با وجود داشتن تعدادی جاذبه های گردشگری و سایر دلایل برای جذب گردشگران از بی ادب ترین شهرها به شمار می آیند:

۱۰. لندن، انگلستان
۹. پاریس، فرانسه
۸. پکن، چین
۷. مونت‌کارلو، موناکو
۶. بوئنوس آیرس، آرژانتین
۵. شهر مراکش، مراکش
۴. نیویورک، آمریکا
۳. میامی، فلوریدا در آمریکا
۲. دوحه، قطر
۱. لاگوس، نیجریه